Jacques Zadig oljemålning

Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JACQUES ZADIG (född 1930): Rapsfält, signerad och daterad Zadig -59, olja på duk, ca 40x80 cm

533251

2018-04-06