Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
GRANGE, skrivbord, 1900-talets senare del, Frankrike, mahogny, brickmärkt, skrivbordets höjd 84, 111x50 cm
Bruksslitage.
533263
2018-04-06