Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
KNIVAR, 2 st, nordsamisk typ, graverat renhorn, en signerad S.N och daterad 1970, längd 21-22 cm
En med spricka i skaftet, bruksslitage
533269
2018-04-06