Samiskt hantverk knivar

Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar
Samiskt hantverk knivar

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

KNIVAR, 2 st, nordsamisk typ, graverat renhorn, en signerad S.N och daterad 1970, längd 21-22 cm

En med spricka i skaftet, bruksslitage

533269

2018-04-06