Jacques Zadig oljemålning

Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning
Jacques Zadig oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JACQUES ZADIG (född 1930): Familjen, signerad Zadig, olja på duk, ca 118x85 cm

533274

2018-04-06