Gustav Arne oljemålning
2018-04-06
533277
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): Björnlokor (Simonsgården, Viken), signerad G Arne och daterad 1966, olja på duk, ca 80x82 cm