Nattduksbord jugend

Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend
Nattduksbord jugend

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets början, jugend, med vita stenskivor, draghandtag i patinerad metall, höjd 71, 40x40 cm

Fläckar, skador, sprickor

533287

2018-04-06