Arhur Bianchini

Arhur Bianchini
Arhur Bianchini
Arhur Bianchini
Arhur Bianchini
Arhur Bianchini
Arhur Bianchini

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARTUR BIANCHINI (1869-1955): Kustmotiv, signerad Arthur Bianchini, olja på duk, 41x66 cm

533294

2018-04-06