Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULLA-BRITT HEDE (född 1946): Omsorg, signerad Hede, mixed media, daterad a tergo 2016, monterad i plexiglas, ca 55x46 cm
533298
2018-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här