Tord Örtenholm akvarell

Tord Örtenholm akvarell
Tord Örtenholm akvarell
Tord Örtenholm akvarell
Tord Örtenholm akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORD ÖRTENHOLM (1908-1991): Mansporträtt, signerad och daterad T Örtenholm 1931, akvarell, ca 32x26 cm

533301

2018-04-06