Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KAFFEKANNA, silver, GEWE, Malmö 1960-tal, rokokostil, MOCKASKEDAR, 12 st., silver, Gewe, Malmö 1940-tal, totalvikt 800 g, etui medföljer
Bruksslitage
533311
2018-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här