Självporträtt Anna E A Andersson

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNA ELISABETH AMANDA ANDERSSON (född Tigerhielm 1800-tal): "Sjelfporträtt", olja på duk, märkt a tergo, 45x34 cm

Smärre färgbortfall

533316

2018-04-06