Fat Båge

Fat Båge
Fat Båge
Fat Båge
Fat Båge
Fat Båge
Fat Båge
Fat Båge
Fat Båge

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

GERTRUD BÅGE, fat, svartglaserat stengods i rakuteknik, signeradt Gertrud Båge, diameter ca 29,5 cm

Kant med glasyrnagg

533329

2018-04-07