Matgrupp art deco
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATGRUPP, 6 delar, 1920-/30-tal, art deco, bonad och delvis svärtad björk, bestående av bord med 2 iläggsskivor á ca 35 cm samt 4 stolar med textilklädda sitsar, bordshöjd 75, 110-180 x 80 cm
Bruksslitage
533331
2018-04-07