Matgrupp art deco

Matgrupp art deco
Matgrupp art deco
Matgrupp art deco
Matgrupp art deco
Matgrupp art deco
Matgrupp art deco
Matgrupp art deco
Matgrupp art deco

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATGRUPP, 6 delar, 1920-/30-tal, art deco, bonad och delvis svärtad björk, bestående av bord med 2 iläggsskivor á ca 35 cm samt 4 stolar med textilklädda sitsar, bordshöjd 75, 110-180 x 80 cm

Bruksslitage

533331

2018-04-07