Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CASSONE, ek, 16/1700-tal, barock, skuren dekor av bl.a bandfläta, beslag i smide, inläggningar, höjd 65, 143x60 cm
Lagningar, nyckel saknas, kompleteringar samt torrsprickor
533338
2018-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här