Cassone 1700-tal

Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CASSONE, ek, 16/1700-tal, barock, skuren dekor av bl.a bandfläta, beslag i smide, inläggningar, höjd 65, 143x60 cm

Lagningar, nyckel saknas, kompleteringar samt torrsprickor

533338

2018-04-08