Grand Tour - Bronsfigurer

Grand Tour - Bronsfigurer
Grand Tour - Bronsfigurer
Grand Tour - Bronsfigurer
Grand Tour - Bronsfigurer
Grand Tour - Bronsfigurer
Grand Tour - Bronsfigurer
Grand Tour - Bronsfigurer
Grand Tour - Bronsfigurer
Grand Tour - Bronsfigurer
Grand Tour - Bronsfigurer

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRONSFIGURER, 2 dlr, (1800-talets slut) Apollon di Belvedere samt Myrons diskuskastare, mörkpatinerad brons, höjd ca 14 cm

Apollon med en avbruten hand, åldersrelaterat slitage

533343

2018-04-12