Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
70 000 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): "Grön Transparent", signerad och daterad Y. Edelmann -82, olja på duk, 80x80 cm.
PROVENIENS: Galerie Leger, Malmö
533344
2018-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här