Yrjö Edelmann Grön Transparent

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

70 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): "Grön Transparent", signerad och daterad Y. Edelmann -82, olja på duk, 80x80 cm.

PROVENIENS: Galerie Leger, Malmö

533344

2018-04-16