Picasso litografi

Picasso litografi
Picasso litografi
Picasso litografi
Picasso litografi

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

PABLO PICASSO (1887-1985): L´Ecuyére, signerad och daterad i plåten Picasso 21.4.60, litografi tryckt i tusen exemplar, bladstorlek 55x69 cm

533349

2018-04-07