Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
PABLO PICASSO (1887-1985): L´Ecuyére, signerad och daterad i plåten Picasso 21.4.60, litografi tryckt i tusen exemplar, bladstorlek 55x69 cm
533349
2018-04-07