Anton Genberg

Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg
Anton Genberg

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): ´´Fiskeläge på Lofoten ´´, signerad och daterad A. Genberg 04, olja på duk, ca 110x91 cm

Smärre färgbortfall, duklagning

533352

2018-04-07