Höganäs bordskandelaber

Höganäs bordskandelaber
Höganäs bordskandelaber
Höganäs bordskandelaber
Höganäs bordskandelaber
Höganäs bordskandelaber
Höganäs bordskandelaber

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSKANDELABER, 1900-talets mitt, glaserat stengods, märkt AJ Höganäs, höjd ca 36 cm

Smärre nagg, krackeleringar, samt produktionsdefekter

533363

2018-04-07