Helene Billgren olja på pannå

Helene Billgren olja på pannå
Helene Billgren olja på pannå
Helene Billgren olja på pannå
Helene Billgren olja på pannå
Helene Billgren olja på pannå
Helene Billgren olja på pannå
Helene Billgren olja på pannå
Helene Billgren olja på pannå
Helene Billgren olja på pannå
Helene Billgren olja på pannå

Klubbat för:

56 000 SEK

Utropspris

60 000 SEK

HELENE BILLGREN (född 1952): Flickor i Goyaland, signerad och daterad på baksidan Helene Billgren 2011, olja på pannå, 115x100 cm

PROVENIENS: Galleri Arnstedt, Östra Karup

ytmärke

533377

2018-04-16