Soppslev såssked silver

Soppslev såssked silver
Soppslev såssked silver
Soppslev såssked silver
Soppslev såssked silver
Soppslev såssked silver
Soppslev såssked silver
Soppslev såssked silver
Soppslev såssked silver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPPSLEV, SÅSSKED, silver, importstämplar, 1930-tal, längd ca 18,5-31 cm, vikt 279 gram

Monogram framsida

533380

2018-04-07