Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOPPSLEV, SÅSSKED, silver, importstämplar, 1930-tal, längd ca 18,5-31 cm, vikt 279 gram
Monogram framsida
533380
2018-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här