Antoni Tàpies

Antoni Tàpies
Antoni Tàpies

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Feu II, 1981, signerad och numrerad Tàpies 18/50, edition Galerie Lelong, Paris, färgetsning på Guarro-papper, bladmått ca 78x107 cm,
Editerad av Galerie Lelong, Paris,
LITTERATUR: Galfetti 786

Visas på begäran!

Oramad

533394

2018-04-16