Olle Kåks samt Frank Rylander
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRANK RYLANDER (född 1953): (2) Abstrakt, monogramsignerade och numrerade FR, 150 ex, serigrafier, ca 40x40 cm samt OLLE KÅKS (1941-2003), Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 27/50, bladmått ca 63x48 cm,
Oramade
533408
2018-04-07