Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Quatre rius de sang, 1972, signerad Tapies, HC, färgetsning och carborundum, bladmått ca 58x77 cm
LITTERATUR: Galfetti 291
I svart ram
533417
2018-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här