Bengt Olson olja En samlares hem

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENGT OLSON (född 1930): Komposition, signerad Bengt Olsson, olja på duk, ca 41x33 cm

533420

2018-04-09