Bordslampa porslin

Bordslampa porslin
Bordslampa porslin
Bordslampa porslin
Bordslampa porslin
Bordslampa porslin
Bordslampa porslin

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA, fotogenlampsfot omgjord till elektrisk belysning, 1800-talets slut, porslin med handmålad dekor, överst bronsbeslag, H ca 27 cm exkl lamphållare

Slitage

533424

2018-04-08