Byrå gustaviansk stil 1900-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-taletes mitt, gustaviansk stil, rikliga inläggningar av bl.a. mahogny och jakaranda, fällbar front med lådinreding, höjd ca 79, 119x48 cm
CITES-intyg medföljer
Fanerborfall
533444
2018-04-07