Byrå gustaviansk stil 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-taletes mitt, gustaviansk stil, rikliga inläggningar av bl.a. mahogny och jakaranda, fällbar front med lådinreding, höjd ca 79, 119x48 cm

CITES-intyg medföljer

Fanerborfall

533444

2018-04-07