Toulouse Lautrec
2018-04-07
533454
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRI DE TOULOUSE LAUTREC (1864-1901): "Madame Abdala", litografi, monogramsignerad i trycket, a tergo med etikett från Galerie Larsson, Gävle, ca 27x20 cm