Japanskt färgträsnitt
2018-04-09
533457
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHIKANOBU TOYOHARA (1838-1912): triptyk, ceremoni med kejsar Meiji, 36x70cm, oramad
Marginalskador, slitage