Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHIKANOBU TOYOHARA (1838-1912): triptyk, ceremoni med kejsar Meiji, 36x70cm, oramad
Marginalskador, slitage
533457
2018-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här