Japanskt färgträsnitt

Japanskt färgträsnitt
Japanskt färgträsnitt

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

CHIKANOBU TOYOHARA (1838-1912): triptyk, ceremoni med kejsar Meiji, 36x70cm, oramad

Marginalskador, slitage

533457

2018-04-09