Elin Danielson-Gambogi

Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi
Elin Danielson-Gambogi

Klubbat för:

3 100 EUR

Utropspris

3 000 EUR

ELIN DANIELSON-GAMBOGI (1861-1919): Rosor
Sign. Olja på duk 21x16,5 cm.

533461

2018-05-21