Dekorelement 1800-tal

Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal
Dekorelement 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORELEMENT, 1800-tal, skuret trä, betsad, i form av ängel, höjd ca 33 cm

Skador, borrhål

533465

2018-04-07