Ringar 2 st 18 k guld
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RINGAR, 2 st, 18 k guld, ring med 3 seedpärlor, Axel Georg Björkman, Stockholm, 1886, ringstorlek 14.5, ring graverad med symboler för tro, hopp och kärlek med otydliga stämplar, ringstorlek 17, totalvikt ca 5 g
Slitage, några bucklor och sprickor
533468
2018-04-20