Ringar 2 st 18 k guld

Ringar 2 st 18 k guld
Ringar 2 st 18 k guld
Ringar 2 st 18 k guld
Ringar 2 st 18 k guld
Ringar 2 st 18 k guld
Ringar 2 st 18 k guld
Ringar 2 st 18 k guld
Ringar 2 st 18 k guld

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RINGAR, 2 st, 18 k guld, ring med 3 seedpärlor, Axel Georg Björkman, Stockholm, 1886, ringstorlek 14.5, ring graverad med symboler för tro, hopp och kärlek med otydliga stämplar, ringstorlek 17, totalvikt ca 5 g

Slitage, några bucklor och sprickor

533468

2018-04-20