Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Båtdags" ur portföljen Den Gamla Ångbåten, signerad Roland.S, 97/360, färglitografi, bladmått ca 32,5x50 cm

533471

2018-04-08