Roland Svensson portfölj med fyra färglitografier
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): 4 blad, mappen "Den Gamla Ångbåten", komplett svit bestående av 4 färglitografier, signerade och numrerade Roland S. 345/360, omfattar: Möte på isen, Den gamla ångbåten, Båtdags, Sandhamnshålet, med texthäfte, oramade
533479
2018-04-08