Japanska träsnitt
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNICHIKA TOYOHARA (1835-1900): skådespelare, signerad Kunichika, 36x25cm, UTAGAWA KUNISADA (1786-1864): Skådespelare, signerad Kochoro Toyokuni, träsnitt, ca 36x25 cm, oramade
Toyohara med skador, maskhål
533480
2018-04-09