Carl Malmsten skänk
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, skänk, Birgitta,1900-talets andra hälft, Bodafors, vitmålad, tre lådor i sargen, inredning med hyllor och lådhurts bakom dörrpar, nycklar medföljer, brännmärkt, höjd ca 109, 93 x 41 cm
Bruksslitage, spricka, visst färgsläpp
533490
2018-04-07