Carl Malmsten skänk

Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk
Carl Malmsten skänk

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, skänk, Birgitta,1900-talets andra hälft, Bodafors, vitmålad, tre lådor i sargen, inredning med hyllor och lådhurts bakom dörrpar, nycklar medföljer, brännmärkt, höjd ca 109, 93 x 41 cm

Bruksslitage, spricka, visst färgsläpp

533490

2018-04-07