Nautica - Modellbåt
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÅTMODELL, tvåmastad, signerad och daterad Willy E Svensson - 05, skrovet skuret i massiv betsad furu, sydda textilsegel, på sockel med järnspik och kätting, längd ca 48 cm, höjd ca 45 cm
Övre mastbommen på mesanmasten lös, damm
533522
2018-04-30