Klubbat för:
90 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
MATTI KUJASALO (Finland, född 1946), 1, 2, 3, 4, en signerad och daterad på baksidan Matti Kujasalo -77, akryl på duk, 90x90 cm vardera
Smärre ytmärke
533528
2018-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här