Henri Matisse litografi

Henri Matisse litografi
Henri Matisse litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE, nakenstudie, särtryck från Derrière le Miroir, no 46(-47), Paris (Maeght), 1952, numrerad 148/200, litografi efter H. Matisse, ca 39x29 cm

Hörn med veck

533529

2018-04-07