Dosa 1800-tal

Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA, 1800-tal, rund form, hårt lövträd, invändigt sköldpaddsarbete, locket med infällt miniatyrporträtt i gouache, diam 8,5 cm

Spricka invändigt, smärre slitage

533552

2018-04-08