Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
SALTKAR, 4 st, silver, Frankrike 1800-tal, dekor av svanar, glasinsats, höjd 9 cm, vikt ca 518 g
Två glasinsatser saknas, smärre slitage, monogram
533557
2018-04-08