Saltkar Frankrike 1800-tal

Saltkar Frankrike 1800-tal
Saltkar Frankrike 1800-tal
Saltkar Frankrike 1800-tal
Saltkar Frankrike 1800-tal
Saltkar Frankrike 1800-tal
Saltkar Frankrike 1800-tal
Saltkar Frankrike 1800-tal
Saltkar Frankrike 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

SALTKAR, 4 st, silver, Frankrike 1800-tal, dekor av svanar, glasinsats, höjd 9 cm, vikt ca 518 g

Två glasinsatser saknas, smärre slitage, monogram

533557

2018-04-08