Fajansplattor 1700-tal

Fajansplattor 1700-tal
Fajansplattor 1700-tal
Fajansplattor 1700-tal
Fajansplattor 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAJANSPLATTOR, 4 st, 1700-tal, Holland, samramade, dekor av figurscener, total längd 52x15 cm

Smärre nagg

533574

2018-04-08