Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HANS-CHRISTIAN BRIX (1831-1907) byst, efter Apollo di Belvedere, 1800-tal, lmärkt Eneret HC Brix, gips med glansig ytbehandling, höjd ca 62 cm
Lagning på manteln mot bystens baksida.
533576
2018-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här