Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN, FLEICHMAN, LILLIPUTT, vagnar samt modellhus, vissa vagnar i kartong, längder ca 8-24 cm, diverse modellhus, längder ca 8-40 cm
Slitage, skador kan förekomma.
533578
2018-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här