Erich Kips Segelbåtar

Erich Kips Segelbåtar
Erich Kips Segelbåtar
Erich Kips Segelbåtar
Erich Kips Segelbåtar
Erich Kips Segelbåtar
Erich Kips Segelbåtar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERICH KIPS (1869-1945), Segelbåtar, olja på träpannå, signerad Kips och daterad -35, 29,5x39 cm

Torrsprickor i pannå

533597

2018-04-09