Rullklaffssekretär

Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär

Klubbat för:

46 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

RULLKLAFFSSEKRETÄR, 1900-tal, Louis XV-stil, palisanderfanér, rikt med intarsia, förgyllda beslag, höjd ca 160 cm, ca 88x163 cm

Smärre skador

533603

2018-04-08