Fajansplattor Holland 1700-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FAJANSPLATTOR, 11 st, 1700-tal, Holland, samramade, dekor av figurscener, total längd 149 x 15 cm

Krackelyr, nagg, slitage

533609

2018-04-09