Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FAJANSPLATTOR, 11 st, 1700-tal, Holland, samramade, dekor av figurscener, total längd 149 x 15 cm
Krackelyr, nagg, slitage
533609
2018-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här